En snygg fälg på 16" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Antares Gloss Black. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. ATS Antares Gloss Black har en fälgbredd på 6.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på ATS Antares Gloss Black är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 33 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. En uppsättning ATS Antares Gloss Black kan bli din för endast 1439 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 439 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 33 mm. ATS Antares Silver är 16" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.