Detta är en ATS-fälg av modellen Passion Gloss Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10.5". ATS Passion Gloss Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Passion Gloss Black Polished är 40 mm. Denna variant av Passion Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. En uppsättning ATS Passion Gloss Black Polished kan bli din för endast 4351 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 351 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
ATS Passion Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 40.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 64 mm. Modellen heter Passion Gloss Black Polished.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter Passion Gloss Black.
Passion Dark Grey från ATS är en fälg på 20" med en bredd på 10.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.