En snygg fälg på 20" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Passion Gloss Black Polished. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. ATS Passion Gloss Black Polished har en fälgbredd på 10.5". ATS Passion Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Passion Gloss Black Polished är 64 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 71.6 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 5440 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 440 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 64 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
20"-fälg av modellen Passion Gloss Black från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 64 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 21" och har en bultcirkel på 5/130.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.