ATS Passion Gloss Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. ATS Passion Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 20 mm. Denna variant av Passion Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4288 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 288 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg av modellen Passion Gloss Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 20 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 40.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Passion Gloss Black Polished.