ATS Passion Gloss Black Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. Bredden på denna fälg är 8.5". ATS Passion Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Glöm inte kolla att ET 20 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälg har ett navhål som är 84.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2488 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 488 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
ATS Passion Gloss Black Polished, 23"-fälg, 10" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 23 mm.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 23 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
ATS Passion Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 22.
20"-fälg av modellen Passion Gloss Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 20 mm.