En snygg fälg på 15" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Streetrallye Dark Grey. Fälgbredden för denna variant av ATS Streetrallye Dark Grey är 6". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Glöm inte kolla att ET 47 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. ATS Streetrallye Dark Grey har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Streetrallye Dark Grey 15".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 175 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Dark Grey |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
15"-fälg från ATS av modellen Streetrallye Dark Grey. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 38 mm.
Streetrallye Silver från ATS är en fälg på 15" med en bredd på 6" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Streetrallye Anthracite 15" från ATS med 6" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. ATS Streetrallye Silver är 15" och har en bultcirkel på 4/100.