Competition 2 Matt Black Polished 19" är en snygg fälg som tillverkas av ATS. Denna fälg är 9.5" bred. ATS Competition 2 Matt Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för ATS Competition 2 Matt Black Polished. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3665 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 665 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Competition 2 Matt Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 52 mm.
Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. ATS Competition 2 Matt Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 51 mm.