Om du letar efter bra 19"-fälgar kan ATS Competition 2 Matt Black Polished vara värt att ta en titt på. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Competition 2 Matt Black Polished är 51 mm. Denna variant av Competition 2 Matt Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 71.6 mm stort. ATS Competition 2 Matt Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa ATS Competition 2 Matt Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 199 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Competition 2 Matt Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
ATS Competition 2 Matt Black, 20"-fälg, 11" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 66 mm.
Fälg från ATS på 19" med modellnamnet Competition 2 Matt Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 38 mm.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 52 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. ATS Competition 2 Matt Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.