Denna 19"-fälg från ATS har modellnamnet Competition 2 Matt Black Polished. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Du hittar mer information om ATS Competition 2 Matt Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 463 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Competition 2 Matt Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Competition 2 Matt Black Polished Lip 18" från ATS med 8.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg från ATS av modellen Competition 2 Matt Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 52 mm.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.