ATS har många snygga fälgar i sitt utbud och Auvora Silver 17" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 7.5". ATS Auvora Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Auvora Silver 17" är en snygg fälg för 2270 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 270 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Auvora Silver 17" från ATS med 6.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. ATS Auvora Dark Grey är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg av modellen Auvora Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 38 mm.