Denna 17"-fälg är ett utmärkt alternativ i 1900 kronorsklassen. Fälgen heter Auvora Dark Grey och den tillverkas av ATS. Bredden på denna fälg är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 38 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. ATS Auvora Dark Grey har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. En uppsättning ATS Auvora Dark Grey kan bli din för endast 1893 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 893 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. ATS Auvora Dark Grey är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 29 mm. ATS Auvora Dark Grey är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
Auvora Dark Grey från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 51 mm.