Detta är en ATS-fälg av modellen Auvora Dark Grey. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Auvora Dark Grey har en bredd på 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Auvora Dark Grey kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 38 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. En uppsättning ATS Auvora Dark Grey kan bli din för endast 2190 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 190 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 29 mm. ATS Auvora Dark Grey är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
Auvora Dark Grey från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 36 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 51 mm.