Med ett pris på 4199 kronor är ATS Competition 2 Matt Black Polished ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 38 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Competition 2 Matt Black Polished 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 199 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Competition 2 Matt Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
ATS Competition 2 Matt Black Polished, 19"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 48 mm.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 52 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. ATS Competition 2 Matt Black Polished är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
19"-fälg av modellen Competition 2 Matt Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 51 mm.