ATS Passion Dark Grey är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. ATS Passion Dark Grey har en fälgbredd som är 9". ATS Passion Dark Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Denna variant av Passion Dark Grey har ett navhål/centrumhål som är 71.6 mm stort. Du hittar mer information om ATS Passion Dark Grey genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 287 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Dark Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Passion Dark Grey från ATS är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 64 mm. Modellen heter Passion Gloss Black Polished.