Denna 18"-fälg från Borbet har modellnamnet CW3 Mistral Antracite Glossy. Borbet CW3 Mistral Antracite Glossy har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 6/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Navhålet på Borbet CW3 Mistral Antracite Glossy är 74.6 mm stort. Borbet CW3 Mistral Antracite Glossy kan du köpa från BytHjul för endast 4295 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 295 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CW3 Mistral Antracite Glossy |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 6/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 74.6 mm |
Borbet CW5 Mistral Antracite Glossy, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 53 mm.
CW5 Mistral Antracite Glossy 18" från Borbet med 7.5" bredd och ET på 53 mm. Fälgens bultcirkel är 5/118.
Fälg från Borbet på 21" med modellnamnet W Mistral Antracite Glossy. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
Borbet W Mistral Antracite Glossy, 15"-fälg, 6" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 45 mm.