Detta är en Breyton-fälg av modellen Breyton LS3 M.Blk. Denna variant av fälgen har en diameter på 23". En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 11" passar. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 30 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. Breyton Breyton LS3 M.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 14447 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 14 447 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Breyton LS3 M.Blk |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från Breyton av modellen Breyton LS3 M.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 30 mm.
Denna 23"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Breyton LS3 M.Blk.
Fälg från Breyton på 22" med modellnamnet Breyton LS3 M.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 30 mm.
Denna 22"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Breyton LS3 M.Blk.