Breyton LS2 Grey är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Breyton. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Breyton LS2 Grey har en bredd på 10.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för Breyton LS2 Grey är 44 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. Breyton LS2 Grey är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Breyton LS2 Grey från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 469 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS2 Grey |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66 mm |
19"-fälg av modellen LS2 Grey från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 52 mm.
20"-fälg från Breyton av modellen LS2 Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 30 mm.
Breyton LS2 Grey, 20"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
LS2 Grey från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.