Breyton Breyton Topas M.Blk är en fälg på 20" från Breyton. Denna fälg är 8.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 9293 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 293 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Breyton Topas M.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från Breyton på 20" med modellnamnet Topas Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.
20"-fälg av modellen Topas Hyper Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 30 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. Breyton Topas Hyper Silver är 22" och har en bultcirkel på 5/112.