Detta är en Breyton-fälg av modellen Topas Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Breyton Topas Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Topas Black är 31 mm. Denna fälg har ett navhål som är 66 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Breyton Topas Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Breyton Topas Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 10 344 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Topas Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66 mm |
Topas Silver från Breyton är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 31 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 31.
Topas Hyper Silver från Breyton. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 31 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 31 mm. Breyton Topas Hyper Silver är 21" och har en bultcirkel på 5/120.