Breyton har många snygga fälgar i sitt utbud och GTS Gun Metal 20" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av Breyton GTS Gun Metal är 8.5". Breyton GTS Gun Metal har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Detta är en fälg med 72.5 mm stort navhål. BytHjul säljer idag Breyton GTS Gun Metal för 5269 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 269 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Denna 18"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GTS Gun Metal.
Breyton GTS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
19"-fälg av modellen GTS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Breyton GTS Gun Metal, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.