Breyton GTS Gun Metal är en fälg på 20" från Breyton. Breyton GTS Gun Metal har en fälgbredd som är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Denna variant av GTS Gun Metal kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Detta är en fälg med 72.5 mm stort navhål. En uppsättning Breyton GTS Gun Metal kan bli din för endast 5639 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 639 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Denna 18"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GTS Gun Metal.
Breyton GTS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
19"-fälg av modellen GTS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
GTS Gun Metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.