Om du letar efter bra 18"-fälgar kan Breyton GTS Gun Metal vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av Breyton GTS Gun Metal är 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Inpressningsdjupet för Breyton GTS Gun Metal är 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.5 mm. Du hittar mer information om Breyton GTS Gun Metal genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 019 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS Gun Metal |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Breyton GTS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
19"-fälg av modellen GTS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
GTS Gun Metal från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Breyton GTS Gun Metal, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.