En snygg fälg på 20" från Breyton. Denna modell har Breyton valt att kalla för Fascinate Matt Gun metal. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Breyton Fascinate Matt Gun metal. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 7319 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 319 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Gun metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 35.
Breyton Fascinate Matt Gun metal, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
Fascinate Matt Gun metal 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
19"-fälg av modellen Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 38 mm.