Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 6300 kronorsklassen. Fälgen heter Fascinate Matt Gun metal och den tillverkas av Breyton. Denna fälg är 8.5" bred. Breyton Fascinate Matt Gun metal har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Breyton Fascinate Matt Gun metal har ett centrumhål (navhål) på 72.5 mm. Breyton Fascinate Matt Gun metal är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Breyton Fascinate Matt Gun metal från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 299 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Gun metal |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Fascinate Matt Gun metal 19" från Breyton med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Breyton Fascinate Matt Gun metal, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 35.
Fascinate Matt Gun metal 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.