Denna 21"-fälg från Breyton har modellnamnet Fascinate Matt Gun metal. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Denna variant av Fascinate Matt Gun metal kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.5 mm. Fascinate Matt Gun metal 21" är en snygg fälg för 7929 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 929 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Gun metal |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Breyton Fascinate Matt Gun metal, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 35.
Fascinate Matt Gun metal 21" från Breyton med 9" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 41.