Breyton LS Gun Metal är en av våra 22"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Breyton. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Breyton LS Gun Metal har en fälgbredd på 10". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 32 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 74.1 mm. En uppsättning Breyton LS Gun Metal kan bli din för endast 7559 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 559 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | LS Gun Metal |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
22"-fälg av modellen LS Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 32 mm.
22"-fälg av modellen LS Black från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 32 mm.
21"-fälg av modellen LS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Breyton LS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 38.