Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4900 kronorsklassen. Fälgen heter GTS Black och den tillverkas av Breyton. Breyton GTS Black har en fälgbredd som är 9.5". Breyton GTS Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Denna variant av GTS Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.5 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Breyton GTS Black 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 879 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
GTS Black 19" från Breyton med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Breyton GTS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
19"-fälg av modellen GTS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 20"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GTS Black.