Breyton GTS Black är en fälg på 19" från Breyton. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Breyton GTS Black har en bredd på 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4759 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 759 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | GTS Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
GTS Black från Breyton. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Breyton GTS Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
19"-fälg av modellen GTS Gun Metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.
Denna 20"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GTS Black.