En snygg fälg på 19" från Breyton. Denna modell har Breyton valt att kalla för Fascinate Silver. Bredden på denna fälg är 9.5". Breyton Fascinate Silver har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Fälgens ET-mått är 42 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.5 mm. Fascinate Silver 19" är en snygg fälg för 6879 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 879 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Fascinate Matt Gun metal 19" från Breyton med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Fascinate Matt Black från Breyton är en fälg på 19" med en bredd på 9.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.
19"-fälg av modellen Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 38 mm.
19"-fälg av modellen Fascinate Matt Black från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 38 mm.