Breyton har många snygga fälgar i sitt utbud och Fascinate Matt Gun metal 21" är inget undantag. Breyton Fascinate Matt Gun metal har en fälgbredd som är 10.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.5 mm. En uppsättning Breyton Fascinate Matt Gun metal kan bli din för endast 8399 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 399 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Gun metal |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Fascinate Matt Black från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 11.5" bredd och ET 30.
Denna 21"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Fascinate Silver.
Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.