En snygg fälg på 21" från Breyton. Denna modell har Breyton valt att kalla för Fascinate Matt Black. Bredden på denna fälg är 10.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.5 mm. Breyton Fascinate Matt Black kan du köpa från BytHjul för endast 8399 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 399 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Matt Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Fascinate Matt Gun metal från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Denna 21"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Fascinate Silver.
Fascinate Silver från Breyton. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 44 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
22"-fälg från Breyton av modellen Fascinate Matt Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 22" och ET-måttet 30 mm.