Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 7800 kronorsklassen. Fälgen heter Fascinate Silver och den tillverkas av Breyton. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.5 mm. Breyton Fascinate Silver är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Breyton Fascinate Silver från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 719 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Fascinate Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Breyton Fascinate Matt Gun metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 35.
20"-fälg av modellen Fascinate Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 46 mm.
Fascinate Matt Black från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 46 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Breyton Fascinate Silver, 21"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 35 mm.