TU Black 16" är en snygg fälg som tillverkas av Dezent. Bredden på denna fälg är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/100.
Denna variant av TU Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 47 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. BytHjul säljer idag Dezent TU Black för 1291 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 291 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TU Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Dezent TU Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 40.
17"-fälg av modellen TU Black från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 47 mm.
Denna 17"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 47 mm. Modellen heter TU Silver.
Fälg från Dezent på 15" med modellnamnet TU Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 6" och ET-måttet är 38 mm.