Med ett pris på 1291 kronor är Dezent TU Black ett bra alternativ bland 16"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 6.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/100, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 100 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för TU Black är 40 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. TU Black 16" är en snygg fälg för 1291 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 291 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TU Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Dezent TU Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 47 mm.
Fälg från Dezent på 15" med modellnamnet TU Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 6" och ET-måttet är 38 mm.
TU Black från Dezent är en fälg på 16" med en bredd på 6" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/100.
17"-fälg av modellen TU Black från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 39 mm.