En snygg fälg på 19" från Dezent. Denna modell har Dezent valt att kalla för KF Black. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Dezent KF Black har en bredd på 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för Dezent KF Black är 43 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57 mm. Dezent KF Black kan du köpa från BytHjul för endast 1929 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 929 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KF Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57 mm |
Denna 19"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter KF Dark.
Denna 19"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 43 mm. Modellen heter KF Silver.
Dezent KF Black, 19"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
Denna 19"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter KF Silver.