Detta är en Dezent-fälg av modellen KF Dark. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Dezent KF Dark har en fälgbredd som är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 58 mm. Denna variant av KF Dark har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1907 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 907 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KF Dark |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
KF Black från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 58 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 58 mm. Dezent KF Silver är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
17"-fälg från Dezent av modellen KF Dark. Bultcirkeln är 5/108, bredden 17" och ET-måttet 42 mm.
KF Black från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/108.