Dezent har många snygga fälgar i sitt utbud och AP Black 18" är inget undantag. Fälgens bredd är 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 60.1 mm stort. Dezent AP Black kan du köpa från BytHjul för endast 2371 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 371 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AP Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
AP Dark från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
Dezent AP Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 50.
AP Black från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
Dezent AP Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 40.