Detta är en Dezent-fälg av modellen AP Dark. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet för Dezent AP Dark är 40 mm. Denna fälg har ett navhål som är 60.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Dezent AP Dark är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Dezent AP Dark från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 734 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AP Dark |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
AP Dark från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
AP Black från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
AP Black från Dezent är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Dezent AP Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 50.