Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4300 kronorsklassen. Fälgen heter Bilbao Blaze och den tillverkas av Dotz. Bredden på denna fälg är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 42 mm. Dotz Bilbao Blaze har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. Dotz Bilbao Blaze är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Dotz Bilbao Blaze från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 221 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Bilbao Blaze |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Bilbao Blaze från Dotz är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från Dotz på 20" med modellnamnet Bilbao Blaze. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 26 mm.
Fälg från Dotz på 20" med modellnamnet Bilbao Blaze. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 28 mm. Dotz Bilbao Blaze är 20" och har en bultcirkel på 5/112.