Dotz Bilbao Dark är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Dotz. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Dotz Bilbao Dark har en bredd på 9.5". Dotz Bilbao Dark fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för Dotz Bilbao Dark är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 70.1 mm. Dotz Bilbao Dark kan du köpa från BytHjul för endast 3725 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 725 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Bilbao Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Bilbao Dark från Dotz är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 19"-fälg från Dotz har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Bilbao Dark.
Denna 20"-fälg från Dotz har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Bilbao Dark.
Bilbao Dark från Dotz är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.