Dotz Bilbao Blaze är en fälg på 20" från Dotz. Denna fälg är 9" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Bilbao Blaze kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 26 mm. Navhålet på Dotz Bilbao Blaze är 66.6 mm stort. Dotz Bilbao Blaze är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Dotz Bilbao Blaze från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 221 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Bilbao Blaze |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Bilbao Blaze från Dotz är en fälg på 20" med en bredd på 9" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Bilbao Blaze från Dotz. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från Dotz på 20" med modellnamnet Bilbao Blaze. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 28 mm. Dotz Bilbao Blaze är 20" och har en bultcirkel på 5/112.