EtaBeta Medusa Gloss Black är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från EtaBeta. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. EtaBeta Medusa Gloss Black har en fälgbredd på 11". EtaBeta Medusa Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Denna variant av Medusa Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 37 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. En uppsättning EtaBeta Medusa Gloss Black kan bli din för endast 7668 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 668 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Medusa Gloss Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 21"-fälg från EtaBeta har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter Medusa Gloss Black.
Medusa Gloss Black från EtaBeta är en fälg på 21" med en bredd på 11" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/130.
21"-fälg från EtaBeta av modellen Medusa Gloss Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 21" och ET-måttet 55 mm.
EtaBeta Medusa Gloss Black, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 20 mm.