Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4500 kronorsklassen. Fälgen heter Totale Matt Anthracite Diamond och den tillverkas av GMP. Denna fälg är 8.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 42 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. BytHjul säljer idag GMP Totale Matt Anthracite Diamond för 4406 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 406 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Totale Black Diamond 20" från GMP med 8.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Totale Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Totale Matt Anthracite Diamond.
Totale Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.