Totale Shiny Black 21" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. GMP Totale Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Centrumhålet är 57 mm stort. Totale Shiny Black 21" är en snygg fälg för 5511 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 511 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Shiny Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 57 mm |
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Totale Black Machined Face.
Totale Black Machined Face Copper 21" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
GMP Totale Black Machined Face, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 35 mm.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Totale Black Machined Face Copper.