GMP Rebel Glossy Black är en fälg på 21" från GMP. Fälgbredden för denna variant av GMP Rebel Glossy Black är 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Glöm inte kolla att ET 40 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. Rebel Glossy Black 21" är en snygg fälg för 4438 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 438 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
21"-fälg av modellen REBEL Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 28 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Rebel Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 40 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Rebel Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Rebel Black Machined Face Copper.