En snygg fälg på 21" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för REBEL Glossy Black. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/130, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 130 mm.
Denna variant av REBEL Glossy Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 28 mm. Denna variant av REBEL Glossy Black har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. GMP REBEL Glossy Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa GMP REBEL Glossy Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 471 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | REBEL Glossy Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
GMP GUNNER Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
GMP Rebel Glossy Black, 21"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
GMP GUNNER Black Diamond, 21"-fälg, 9" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 28 mm.
GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.