Detta är en GMP-fälg av modellen Lunica Satin Black Bronze Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna fälg är 8.5" bred. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond kan du köpa från BytHjul för endast 3960 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 960 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
20"-fälg från GMP av modellen Lunica Satin Black Bronze Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 35 mm.
Lunica Satin Black Bronze Diamond 20" från GMP med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/112.