GMP Angel Black Diamond är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. Angel Black Diamond 21" är en snygg fälg för 4921 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 921 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Angel Black Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
GMP Angel Glossy Black, 22"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 40 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Angel Glossy Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. GMP Evento Black Diamond är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
GMP Rebel Satin Black Bronze Diamond, 21"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 39 mm.