Detta är en GMP-fälg av modellen Mentor Black Machined Face. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Mentor Black Machined Face har en bredd på 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 37 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Mentor Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3055 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 055 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66 mm |
GMP Mentor Matt Gun Met Machin Face, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 37 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 37 mm. GMP Mentor Shiny Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Mentor Black Machined Face från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg av modellen Mentor Matt Gun Metal Machined Face från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.