Med ett pris på 2954 kronor är GMP Qstar Anthracite Diamond ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Denna fälg är 8" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. Du hittar mer information om GMP Qstar Anthracite Diamond genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 954 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Qstar Anthracite Diamond |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
GMP Qstar Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
Denna 19"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Qstar Anthracite Diamond.
Qstar Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Qstar Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.